Szállodai recepciós & Guest Relations Officer

Forrás: turizmus.com

 2021. május 01. 11:00

Csatlakozz a Clark Hotel Budapest legendás Front Office csapatához! Te vagy az ideális jelölt, ha személyiségeddel, emberközpontú gondolkodásoddal hozzá tudsz adni vendégeink tartózkodásához, elősegíteni a felejthetetlen élményeik megalkotását. Amennyiben kiemelt lokációnk és a Clark Hotel legendákkal tarkított, trendi világa felkeltette az érdeklődésedet, fedezd fel, mit rejt számodra az oroszlános ajtó!

Főbb feladatok:

  • Vendégekkel való kapcsolattartás, be- és kijelentkezések lebonyolítása
  • Operációs és adminisztratív feladatok ellátása
  • Aktív kommunikáció és együttműködés kollégákkal
  • Concierge feladatok ellátása
  • VIP-vendégek érkezésének előkészítése, fogadása

Elvárások:

  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
  • Vendégközpontú, megoldásorientált gondolkodásmód
  • Alkalmas döntéseket hozni és végrehajtani
  • Pontos, precíz, önmagára igényes munkavégzés jellemzi

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Fidelio szoftver ismerete és használata,
  • Szakirányú tapasztalat,
  • Mosolygó, kedves attitűd,
  • Más nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Energikus, fiatalos munkahelyi környezet
  • Versenyképes fizetés

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Clark Hotel Budapest