Szállodaigazgató - General Manager - Royal Club Hotel****superior Visegrád

Forrás: turizmus.com

 2021. október 10. 14:26

Főbb feladatok:

  • Menedzseli a szálloda vezetőségének munkáját a stratégiai kérdések kivitelezésében, miközben támogatja az egyéni szakmai és személyiségi fejlődésüket.
  • Ellenőrzi a szolgáltatások és kezdeményezések kivitelezését azzal a céllal, hogy maximalizálja a vendégelégedettséget, növelje a profitot és a piaci részesedést.
  • Kontrollálja az értékesítési és beszerzési csatornákat
  • Munkavállalói elégedettség növelése, munkaerő megtartás fejlesztése
  • Szervezetfejlesztés
  • Folyamatoptimalizálás

Elvárások:

  • Msc/MA és 3 éves szállodavezetői vagy hasonló területen szerzett tapasztalat, vagy
  • BA/BSC és 10 éves szakmai tapasztalat szállodavezetői vagy hasonló területen
  • Angol nyelv tárgyalási szint
  • Projekt menedzsment rendszerek ismerete
  • Kimagasló digitális készségek

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Sales & Marketing területén szerzett tapasztalat
  • Corvinus Egyetemen szerzett mester diploma vagy külföldi akkreditált egyetemen szerzett Management diploma versenyelőnyt képez
  • Szállodaigazgatói tapasztalat minden szolgáltatáscsoportot nyújtó szállodánál
  • Előző pozíciókban elért vendégelégedettséget növelő teljesítmény
  • A szállodaiparban progresszív karrier és kiválóságra való törekvés
  • HR-vezetői mentalitás - Leadership vezetői attitűd
  • Környezetvédelem iránti elhivatottság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és cafeteria
  • A szálloda pénzügyi eredményének megfelelően prémium
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Megbízható és transzparens szervezet

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével lehet az alábbi e-mail-címen: