Szobaértékesítő/Reservation Agent

Forrás: turizmus.com

 2022. június 25. 20:48

Főbb feladatok:

  • Egyéni és csoportos foglalások felvétele/rögzítése a foglalási rendszerbe a reservation manager irányítása mellett
  • Telefonos kommunikáció vendégekkel, partnerekkel
  • Utazási irodákkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvismeret
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Csapatjátékos, vendégközpontú szemlélet
  • Rugalmas, proaktív, precíz, önálló munkavégzésre alkalmas terhelhető személyiség
  • Erős adminisztratív készségek
  • Pontosság, precizitás, figyelem megoszlása
  • Jó kommunikációs készség (telefonos szobaértékesítés)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv ismerete
  • Idegenforgalmi területen szerzett tapasztalat
  • SAP-rendszer ismeret

Amit kínálunk:

  • Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi szállodalánc kiváló csapatának tagjaként versenyképes fizetés, valamint az igényes munkavégzéshez szükséges jó munkakörülmények és szakmai fejlődési lehetőségek várnak
  • Hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidőben
  • Ingyenes személyzeti étkezés
  • NH munkatársi kedvezmények

Munkavégzés helye: NH BUDAPEST CITY****

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz