Üzemeltetési igazgató, Balaton

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 19. 16:03

Üzemeltetési igazgatót keresünk egész évben üzemelő, Balaton-parti négycsillagos szállodába.

Főbb feladatok:

  • A szálloda üzemeltetését érintő valamennyi egység irányítása, feladatok koordinálása.
  • Személyzet tréningezése, személyzet utánpótlása közvetítők, valamint management segítséggel, interjúk lebonyolítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Szállodai üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Hostware rendszer ismerete
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Kreativitás, jó szervezőkészség, jó megjelenés
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Megbízhatóság, pozitív szemlélet

A pozíció elnyeréséhez előny:
Német, angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Vidéki kiemelt bérezés
  • Szervizdíj
  • Lakhatási/bejárási támogatás
  • Étkezés
  • Kellemes környezet.

Munkaidő:
Teljes munkaidő

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet:
Gazdasági igazgató - Hotel Silverine Lake Resort**** Superior