SPA Recepciós, Budapest

 2013. október 03. 14:55

Az Aquincum Hotel Budapest***** szálloda SPA részlege az alábbi területere keresi új, agilis kollégáját:

SPA Recepciós

Feladatok:

-          Vendégek gyors, szívélyes és személyre szóló kiszolgálása

-          Telefonhívások sztenderdeknek megfelelő kezelése

-          Teljeskörű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére

-          A SPA részleg szolgáltatásaival kapcsolatos szervezői és adminisztratív feladatok koordinálása

Elvárásaink:

-          Hasonló környezetben szerzett legalább két-három év releváns tapasztalat

-          Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás

-          Egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent

-          Proakítv, vendégközpontú szemlélet

-          Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés

-          Váltott műszak beosztás vállalása

-          Kiváló kommunikációs készség

-          Elkötelezettség és udvariasság

Ajánlatunk:

-          Elegáns munkakörnyezet

-          Dinamikus csapatmunka

-          Versenyképes fizetés és egyéb juttatások

Ha érdekli a turizmus világa és szeretné szakmai tapasztalatát egy nemzetközi szállodalánc professzionális csapatában kamatoztatni, várjuk magyar és angol nyelvű fényképes pályázatát (önéletrajzát és motivációs levelét) az alábbi e-mail címre:

job@aquincumhotel.com (x)