Értékesítési és rendezvényszervezési munkatárs, Waldorf – Catering Kft.

Forrás: turizmus.com

 2018. január 03. 16:53

A folyamatosan fejlődő, hazánk egyik legsokoldalúbb gasztronómiai cégcsoportjához, a Waldorf Holdinghoz tartozó Catering üzletágunkba keressük új értékesítési csapattagunkat.

Főbb feladatok, munkák:

- Catering ajánlatok előkészítése a Gasztronómiai vezető, a Séf és a bankett vezetősegítségével
- Az ügyfél által kért egyéb szolgáltatások értékesítése, ajánlatok bekérése- Állami és protokoll rendezvények szervezése és felügyelete
- Helyszínbejárások szervezése és a rendezvényeken való aktív részvétel- Kapcsolattartás a már meglévő és új partnerekkel
- Szoros együttműködés az értékesítési és bankett részleggel, az étteremvezetővel és a konyhafőnökkel
- Aktív közreműködés a marketingkommunikációs feladatokban

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel értékesítés (vendéglátás,turizmus) és/vagy rendezvényszervezés területén
- Pontos és precíz munkavégzés
-Megbízhatóság, kreativitás és terhelhetőség
-Vendégközpontú, barátságos, közvetlen személyiség, határozott kommunikáció
- Gasztronómiában való jártasság- Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit cserébe kínálunk
- Barátságos, fiatalos csapat
- Versenyképes fizetés
- Állandó kihívások, új projektekben való aktív közreműködés, szakmai fejődés
- Modern, belvárosi irodai környezet
- Személyzeti étkezés
- Céges telefon és laptop

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szeretnél a csapatunk része lenni, úgy fényképes önéletrajzodat a motivációs levél kíséretében, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:

További információ:

www.waldorf-holding.hu és www.waldorf-catering.hu

(X)