Étteremvezető, Mezőkövesd

Forrás: turizmus.com

 2018. augusztus 27. 16:32

Mezőkövesd, Hotel Balneo**** , F&B Manager (Étteremvezető) állás

ELLÁTANDÓ FELADATOK:

• a vendéglátó egységek napi működésének biztosítása, felügyelete;
• az F&B terület gazdaságosságának fenntartása;
• az alkalmazottak betanítása, szakmai irányítása, ellenőrzése, beosztása;
• munkajogi szabályok betartása;
• kiváló vendégkiszolgálás megtartása és erősítése, a kollégák értékesítési szemléletének folyamatos fejlesztése;
• az étterem tisztaságának biztosítása, az általános HACCP előírások betartatása;
• a megrendelőkkel és a vendégekkel történő folyamatos kapcsolattartás;
• adminisztrációs teendők ellátása, elemzések készítése;
• árurendelési, nyitási, zárási feladatok;
• a vezetőséggel és a könyvelővel való együttműködés, munkájuk támogatása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• 3-5 év szakmai tapasztalat, illetve vendéglátásban szerzett vezetői gyakorlat;
• irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete;
• gasztronómiai trendek ismerete;
• lojalitás, motiváltság, kreativitás, önálló munkavégzés;
• jó kommunikációs és együttműködési képesség;
• kiváló vezetői kompetenciák;
• precizitás, megbízhatóság;
• vendégcentrikusság.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
• a munkakörhöz kapcsolódó felsőfokú szakirányú végzettség;
• angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete.

AMIT KÍNÁLUNK:
• főállású munkaviszony;
• kiváló munkakörnyezet;
• folyamatos fejlődési lehetőség, változatos feladatok, szakmai tréningek;
• fiatalos, motivált csapat, nyitott, támogató vállalati légkör;
• versenyképes jövedelem és egyéb juttatások.

SZÜKSÉG ESETÉN SZEMÉLYZETI SZÁLLÁS RENDELKEZÉSRE ÁLL!

LEHETSÉGES MUNKAKEZDÉS:
Személyes állásinterjún megbeszéltek szerint

Jelentkezni az alábbi email címen lehetséges:

(X)