Felszolgáló/Báros - Novotel Budapest Centrum****

Forrás: turizmus.com

 2024. július 03. 16:10

Főbb feladatok:

  • Reggeliztetéshez szükséges feladatok elvégzése
  • Bárban vendégek kiszolgálása, koktélok készítése
  • Étlap/Itallap teljes körű ismerete
  • À la carte ebéd és vacsora rendelés felvétele, felszolgálása a szálloda éttermében
  • Asztalok leszedése, újra terítése
  • MICROS rendszer használata

Elvárások:

  • 1-3 év hasonló munkakörben és környezetben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatjátékos személyiség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • MICROS rendszer ismerete
  • Koktélkészítésben jártasság

Amit kínálunk:

  • Szakmában versenyképes juttatási csomag, korrekt feltételekkel (teljes bejelentés, műszakpótlék, szervizdíjra való jogosultság)
  • Térítésmentes étkezés, céges rendezvények
  • Barátságos csapat
  • Kellemes környezetben történő munkavégzés
  • Törvényileg előírt munkába járás hozzájárulás
  • Szállodalánc tagjainál kedvezményes lehetőségek

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1088 Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Jelentkezni önéletrajz csatolásával (tárgyban „felszolgáló”)