Housekeeping supervisor

Forrás: turizmus.com

 2022. május 03. 17:29

Főbb feladatok:

  • A vendégszobák és közös területek tisztaságának ellenőrzése
  • Szobalányok, szállodai takarítók felügyelete és irányítása
  • Higiéniai és biztonsági szabályok betartatása
  • A szobaellenőrzés során észlelt karbantartási és javítási munkák jelentése a műszaki osztály részére
  • Szobalányok munkájának nyomon követése, támogatása, motiválása a vendégelégedettség növelése érdekében
  • Vendégpanasz kezelése és megoldása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Angol alapfok

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai területen minimum 1 éves releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Lendületes csapat, támogató kollektíva
  • Étkezési támogatás (SZÉP-kártya)
  • Központi elhelyezkedés, jó megközelíthetőséggel

Munkaidő: Folyamatos munkarend

Munkavégzés helye: Netizen Budapest Centre, Budapest, Rákóczi út 54.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz bérigény megjelölésével