Leisure Sales Coordinator, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2018. január 15. 14:23

A NOVOTEL BUDAPEST CITY & BUDAPEST CONGRESS CENTER LEISURE SALES COORDINATOR MUNKATÁRSAT KERES.

Feladatok:
-Leisure partnerekkel történő kapcsolattartás,
-Ajánlatok, szerződések készítése,
-A leisure csoport rendelésekkel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása, a foglalásállomány és csoportanyagok naprakészen tartása,
-Részlegekkel való kapcsolattartás és zökkenőmentes együttműködés.

Elvárások:
Felsőfokú szakirányú végzettség,
Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent,
Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás (további idegennyelv ismerete előnyt jelent),
Felhasználói szintű IT ismeret (Office, Outlook, Opera),
Jó szervezőkészség, határozott fellépés, jó megjelenés,
Önálló, dinamikus, pontos, precíz munkavégzés,
Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés,
Jó problémamegoldó készség,
Csapatban való munka szeretete.

Amit kínálunk:
Színes, változatos munkavégzés,
Szakmai fejlődési lehetőség,
Korrekt dolgozói juttatási csomag.

Jelentkezés önéletrajzzal az alábbi e-mail címen:

(X)