Nyitott pozíciók a balatonfüredi Akadémia Hotelben

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 19. 15:57

A Hotel&More balatonfüredi szállodája az Akadémia Hotel**** kollégákat keres az alábbi pozíciókba:
  • Recepciós
  • Éjszakai recepciós
  • Szakács
  • Konyhai kisegítő
  • Felszolgáló/báros
  • Szobaasszony/takarító

Egész éves állás – határozatlan idejű munkaszerződéssel!

Elvárások

  • A választott munkakör betöltéséhez szükséges szaktudás, képesítés

Előny

  • Hasonló területen szerzett szállodai tapasztalat

Várjuk csapatunkba, amennyiben Ön

  • munkájára igényes,
  • önállóan és csapatban egyaránt képes dolgozni,
  • folyamatosan terhelhető,
  • stressztűrő.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat
  • Elegáns munkakörnyezet
  • Hosszú távon kiszámítható munkalehetőség
  • Személyzeti étkezés napi 2 alkalommal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát a munkakör megjelölésével az alábbi e-mail-címre küldje meg nekünk: