Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2022. október 06. 12:00

Recepciónk százas mosolyú kollégáját keresi, igazi vendégközpontú ‘Yes I can’ mentalitással.

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése és utaztatása
  • Kapcsolattartás a szálloda részlegeivel
  • Vendégkérések teljesítése
  • Telefonos, e-mailes kommunikáció
  • Éjszakai műszakban zárási feladatok

Elvárások:

  • You have a good command of English
  • Talpraesett, magabiztos, nyitott személyiség vagy
  • Önálló problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • Precíz, igényes munkavégzés jellemez
  • Szívesen dolgozol heti 3-4 * 12 órát

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Ha ismered az Opera rendszert
  • Beszélsz további nyelv(ek)et
  • Dolgoztál hasonló munkakörben

Amit kínálunk:

  • Ösztönző bérezést
  • Minden műszakban ingyenes étkezést
  • Ingyenes parkolási lehetőséget, munkaruhát biztosítunk
  • Jutalomrendszer
  • Munkaruha biztosítása
  • Utazási támogatás, benzin/bérlet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kedvezményes dolgozói szálláslehetőség a Raddison Hotel Group szállodáiban
  • ...és persze fiatalos csapatunk támogatását

Munkaidő: Teljes – Váltott nappalos és éjszakás 12 órás műszakok

Munkavégzés helye: Park Inn by Radisson Budapest – XIII. kerület (busz, metro, vonat)

Jelentkezését e-mailben várjuk fényképes, magyar vagy angol önéletrajzzal!