Szállodai karbantartó - villanyszerelő, Hotel Moments Budapest

Forrás: turizmus.com

 2020. február 18. 17:40

Főbb feladatok:

  • A szálloda és a hozzátartozó részlegek működéséhez szükséges műszaki feltételek biztosítása, felügyelete, úgymint hűtés, fűtés, légkondicionálás, elektromos berendezések, wellnessrészleg üzemeltetése, valamint egyéb házon belüli és ház körüli munkálatok.
  • A szálloda általános karbantartási, javítási feladatainak ellátása
  • Valamennyi gépegység és berendezés állapotának folyamatos figyelése
  • Az épület felügyeleti rendszer kezelése
  • A vendégszobákban előforduló hibák javítása
  • Víz-, fűtési és elektromos rendszerek kisebb hibáinak javítása illetve szükség esetén szakszervizekkel való kapcsolattartás
  • Az előírt műszaki adminisztráció precíz vezetése
  • Legionella-, tűz- és munkavédelemmel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, határozottság
  • Vendégközpontú gondolkodás, hozzáállás
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség, csapatmunka

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodában hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Kimagasló fizetés
  • Tanulási lehetőség
  • Energikus, segítőkész csapat

Munkaidő:
8 óra

Munkavégzés helye:
Hotel Moments Budapest

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével lehet az alábbi e-mail címen: