Szállodai portás, Győr

Forrás: turizmus.com

 2017. július 21. 13:18

Dolgozz velünk, várunk téged a folyók városában! Jelentkezz a győri Hotel Rába City Center*** csapatába!

A Danubius Zrt. Hotel Rába SZÁLLODAI PORTÁS munkatársat keres.(Szállás igény esetén megoldott!)

A legfontosabb feladatok:
A vendégek érkeztetése, regisztrálása és az ehhez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása.
A vendégek számláinak megnyitása, számlafizettetés.
A szállodai kassza vezetése.
A vendégek kényelmének és vagyonbiztonságának megteremtése.

Elvárásaink:
Többműszakos munkarend vállalása
Középfokú német és angol nyelvtudás
Jó kommunikációs képesség
Precizitás
Ápolt megjelenés

Előnyt jelent:
Front Office területen szerzett tapasztalat

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:
Igény esetén lakhatási lehetőséget
Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
Jelképes árú főétkezést.
Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal
az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:
Bálint Mónika – HR vezető

(x)