Vendéglátás-vezető

Forrás: turizmus.com

 2021. január 07. 16:23

Főbb feladatok:

  • A szálloda vendéglátó egységeinek magas színvonalú, gazdaságos üzemeltetése
  • Aktív részvétel a vendéglátó egységek termékeinek, szolgáltatásainak értékesítésében
  • A szálloda F&B koncepciójának tervezése, megvalósítása
  • F&B személyzet irányítása, szakmai felügyelete, tréningezése
  • Rendezvények sikeres és megfelelő színvonalú lebonyolítása
  • Zavartalan napi működés biztosítása a szálloda vendéglátó egységeiben
  • A vendégelégedettség és minőség javítása érdekében javaslatokat tesz a részleg fejlesztésére

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Szállodai F&B részlegen szerzett, legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kitűnő vezetői és szervezői képesség
  • Problémamegoldó és stressztűrő készség
  • Szakmai elhivatottság, az új trendek követése, nyitottság
  • Folyamatos fejlődés
  • Felhasználói szintű számítógépes és HostWare ismeretek

Amit kínálunk:

  • Biztos és hosszú távú munkahely
  • Fiatalos csapat, elegáns környezetben történő munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Személyzeti szállás

Munkavégzés helye: Hollókő

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz