Utazási irodai referens

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 22. 08:00

Közép-európai buszos körutazásokkal és diákutaztatással foglalkozó budapesti utazási irodánk új kollégát keres teljes munkaidőben, pultos - referens pozícióba.

Főbb feladatok:
Leendő kollégánk feladata lesz emellett az irodai adminisztrációs feladatok ellátása, bejövő és kimenő iratok iktatása, postázás, telefonok és e-mailek kezelése, bejövő számlák és egyéb céges anyagok rendezése, iktatása, számlák rendszerezése, banki átutalások előkészítése.
Pénzügyi dokumentumokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése, kapcsolattartás a cég és könyvelőiroda között, KSH jelentések és statisztikák előkészítésében, munkaidő-nyilvántartó rendszer karbantartása, iratok, valamint az egyéb munkaköréhez kapcsolódó dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása.

Elvárások:

  • Angol és/vagy német nyelvtudás;
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés;
  • Magabiztos Excel tudás, MS Office programok ismerte;
  • Proaktív, önálló munkavégzés;
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Pénzügyi és adminisztrációs ismeretek

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Bérigényt tartalmazó fényképes önéletrajz