Utazási tanácsadó - Budapest (MOM Park)

Forrás: turizmus.com

 2024. március 25. 07:00

Szenvedélyesen szeretsz utazni, és szívesen mutatnád ezt meg másoknak is? Mi nem csak utazásokat értékesítünk, hanem álmokat váltunk valóra. Hiszünk abban, hogy minden utazás egy történet, amit érdemes elmesélni.

Készen állsz, hogy megismerd sokszínű termékskálánkat? Nálunk folyamatosan fejlődhetsz, tanulhatsz, hogy mindig naprakész legyél.

Utazási tanácsadóként a következő feladatok várnak rád:

  • Meghallgatod az ügyfelek álmait, és úti célokat, szállásokat, repülőjegyeket, biztosítást ajánlasz nekik a preferenciáiknak megfelelően;
  • teljeskörűen tájékoztatod őket, kapcsolatot tartasz velük személyesen, telefonon és e-mailen;
  • elvégzed a foglalással kapcsolatos további feladatokat (számlázás, pénztárkezelés),
  • illetve a felmerülő egyéb adminisztratív feladatokat.

Te vagy a mi emberünk, ha rendelkezel:

  • ügyfélorientált proaktív szemléletmóddal,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel,
  • aktív, magabiztos angol nyelvtudással,
  • minimum középfokú végzettséggel,
emellett:
  • könnyen megtalálod a közös hangot bárkivel,
  • és precízen végzed a rád bízott feladatokat.

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Rendelkezel már legalább 2 éves utazási irodában szerzett szakmai tapasztalattal
  • Ismered a repülőjegy foglalási rendszereket (pl. Galileo)
  • Van szakirányú végzettséged

Amit kínálunk:

  • Könnyen megközelíthető irodát
  • Családias környezetet
  • Tanulmányutakat
  • Negyedéves jutalékot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget
  • Béren kívüli juttatást (SZÉP-kártya, plusz szabadnap)

Munkaidő: Teljes

Munkavégzés helye: Budapest, MOM Park

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • A jelentkezéshez, kérlek, csatold magyar nyelvű önéletrajzod bérigény megjelölésével!