Junior Sous Chef

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 23. 16:05

A The Ritz-Carlton, Budapest a Marriott szállodalánc első luxus szállodája Magyarországon, mely Budapest szívében helyezkedik el. Az épületben a város történelmi elemei keverednek a modern kultúrával.

A szállodánkban üzemeltetett latin-amerikai gasztronómiai vonalat képviselő IPANEMA Brazilian Grill éttermünk azokat a potenciális Junior Sous Chef kollégáit keresi, akiknek a szenvedélye a vendéglátás és szállodaipar.

Csatlakozz hozzánk és legyél részese egy kiváló nemzetközi csapatnak és a világ legnagyobb hotelláncának!

Főbb feladatok:

  • Az Ipanema Brazilian Grill éttermünk á la carte látványkonyháján való ételkészítés
  • Konyhafőnökök munkájának támogatása és műszakok vezetése
  • Konyhai higiénia és élelmiszer-biztonsági szabályok betartása
  • Egészségügyi és biztonsági feladatok betartása
  • Minőség fenntartása/fejlesztése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • 1-2 év hasonló munkakörben és környezetben szerzett tapasztalat, határozott vezetői készség
  • Nyitottság, barátságos személyiség
  • Önállóság, szervezettség
  • Megbízhatóság
  • Csapatjátékosság

Amit kínálunk:

  • 8 órás bejelentett munka
  • Felszolgálói díjban és műszakpótlékban való részesedés
  • BKK bérlet és séfcipő biztosítása a próbaidő lejárta után
  • Bejárás támogatása vidéki munkavállalóknak
  • Fizetett szabadság és betegszabadság
  • Munkaruha és tisztíttatása
  • Műszak alatti étkezés biztosítása
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Cégen belüli nemzetközi transzferálási lehetőség
  • Cégen belüli dolgozói kedvezmények

Munkaidő: 8 óra/nap

Munkavégzés helye: 1051 Budapest, Erzsébet tér 9-10.