Egészségturizmus szervező, recepcióvezető, Nógrádgárdony

Forrás: turizmus.com

 2015. május 18. 15:14

A FŐNIX-MED Zrt. több mint 20 éve Magyarország egyik piacvezető magán-egészségügyi szolgáltatója. Nógrádgárdonyi Kastélyszanatóriumba és Egészséghotelbe keresünk Egészségturizmus szervező, Recepcióvezetőt!

Feladatok:
• A társaság szolgáltatásainak promótálása, ajánlatok, visszaigazolások elkészítése
• Telefonos, e-mailes tájékoztatás
• Részt vesz a páciens menedzsment folyamataiban
• Fogadja a vendégeket, partnereket, tájékoztatást nyújt a szolgáltatásokkal és a létesítménnyel kapcsolatban
• Új potenciális partnerek felkutatása, szerződéskötés előkészítése
• Korábbi partnerekkel kapcsolattartás
• Naprakészen kezeli a társaság weboldalait, facebook aktivitását, adwords kampányát, online értékesítő partnerek weboldalait továbbá az ajánlatkérő/foglalási modulját
• Adminisztráció, számlázás, statisztika

Elvárások:
• Turisztikai/idegenforgalmi felsőfokú végzettség
• Aktív angol és német nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Számítógépes ismeretek
• B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés: Nógrádgárdony

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzokat az allas@fonixmed.com e-mail címre várjuk fizetési igény megjelölésével! Tárgy: Egészségturizmus (x)

A FŐNIX-MED Zrt. több mint 20 éve Magyarország egyik piacvezető magán-egészségügyi szolgáltatója. Nógrádgárdonyi Kastélyszanatóriumba és Egészséghotelbe keresünk Egészségturizmus szervező, Recepcióvezetőt! Feladatok: • A társaság szolgáltatásainak promótálása, ajánlatok, visszaigazolások elkészítése • Telefonos, e-mailes tájékoztatás • Részt vesz a páciens menedzsment folyamataiban • Fogadja a vendégeket, partnereket, tájékoztatást nyújt a szolgáltatásokkal és a létesítménnyel kapcsolatban • Új potenciális partnerek felkutatása, szerződéskötés előkészítése • Korábbi partnerekkel kapcsolattartás • Naprakészen kezeli a társaság weboldalait, facebook aktivitását, adwords kampányát, online értékesítő partnerek weboldalait továbbá az ajánlatkérő/foglalási modulját • Adminisztráció, számlázás, statisztika Elvárások: • Turisztikai/idegenforgalmi felsőfokú végzettség • Aktív angol és német nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt • Hasonló területen szerzett tapasztalat • Számítógépes ismeretek • B kategóriás jogosítvány Munkavégzés: Nógrádgárdony Jelentkezés: Fényképes önéletrajzokat az allas@fonixmed.com e-mail címre várjuk fizetési igény megjelölésével! Tárgy: Egészségturizmus