Assistant Housekeeping Manager – Art'otel

Forrás: turizmus.com

 2022. május 03. 08:00

Főbb feladatok:

  • Szállodai szobák és közös területek takarításának ellenőrzése
  • Szobalányok, takarítók munkájának irányítása és ellenőrzése
  • Műszaki hibák kijavíttatása és ellenőrzése
  • Textília, vendég mosatás, minibár kezelése
  • Részleggel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Külsős partnerekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Nyitottság és érdeklődés a turizmus és vendéglátóipar iránt
  • Jó problémamegoldó képesség, pontos és önálló munkavégzés
  • Megbízható, felelősségteljes és határozott fellépés
  • Barátságos, nyitott személyiség, vendégcentrikus gondolkodásmód

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Szállodában szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Alapfokú angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Vonzó juttatási csomag (havi SZÉP-kártya, MEDICOVER egészségbiztosítás, ingyenes melegétkezés, kedvezményes belföldi és külföldi szállodai szolgáltatás)
  • Szakmai továbbképzések támogatása
  • Támogató munkatársi légkör
  • Központi elhelyezkedés, jó megközelíthetőség
  • Fiatalos, modern munkakörnyezet
  • Nemzetközi vállalati

Munkavégzés helye: Art'otel, Budapest, Bem rakpart 16–19.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz