Boutique hotel recepciós, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. január 22. 16:02

Prémium kategóriás, 4 csillagos boutique szálloda recepciós csapatába keressük kollégánkat váltott műszakos (nappal – éjszaka) 12 órás munkabeosztásban.

Rád van szükségünk, ha:
- több éves szállodai tapasztalattal rendelkezel
- szereted a szakmád és élvezed a mindennapi kihívásokat
- segítőkész vagy és szeretsz kommunikálni a vendégekkel
- pontosan végzed a munkád egyedül, de csapatban is megállod a helyed
- szóban és írásban is magabiztos az angol tudásod és akár több nyelvet is ismersz
- dolgoztál már Hostware szállodai szoftverrel és Availpro-val

Az alábbiakat biztosítjuk Neked:

- versenyképes kereseti lehetőség, teljes bejelentés és fizetett szabadság
- folyamatos szakmai fejlődés
- előrelépési lehetőség
- személyzeti étkezés és italfogyasztás
- igényes és modern munkakörnyezet
- munkaruha
- rugalmas munkabeosztás egyéni kérések figyelembevételével

Ha úgy érzed Te vagy a mi emberünk és szeretnél csapatunk tagja lenni hosszútávon, küldd el az önéletrajzod bérigényed megjelölésével az alábbi e-mail címre:

(X)