Éjszakás recepcióst keresünk 12 órás műszakban

Forrás: turizmus.com

 2022. augusztus 01. 08:00

A Gerlóczy Boutique Hotel csapata keresi új kollégáját egy éjszakás recepciós személyében.

19 szobás hotelünk és kiváló éttermünk a klasszikus vendéglátás jegyében működik.
Azt a kollégát keressük aki hasonlóan hozzánk maga is örömét leli abban, ha a vendégeink elégedetten távoznak és aki szereti a változatosságot a munkája során és értékeli a megbízhatóságot a munkahelyén.

Főbb feladatok:

  • Recepciósként a vendégek segítése a bejelentkezés és kijelentkezés során, információ nyújtás, az adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Az étteremben segítség a kollégáknak a pultban, a zárás során, majd az étterem felkészítése a reggelihez, felterítés stb.

Elvárások:

  • Jó angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Rátermett, proaktív hozzáállás
  • Kedvesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Vendégközpontú hozzáállás
  • Segítőkészség
  • Tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Méltányos fizetés
  • Kellemes légkör, jó hangulat, jó csapattal
  • Rugalmas beosztás
  • Stabil háttér, személyzeti étkezés

Munkaidő: 12 óra

Munkavégzés helye: Gerlóczy Boutique Hotel

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz