F&B Adminisztrátor, Tarcal

Forrás: turizmus.com

 2018. december 14. 13:06

Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég, Kelet-magyarországi szálloda szakmai vezető mellé Food and Beverage Adminisztrátor munkatársat keres

FELADATOK

  • az F&B terület adminisztratív feladatainak elvégzése
  • adminisztratív áru átvétel számla szállítólevél alapján, bevételezés
  • napi szükséges fogyások vezetése, leforgatása, ellenőrzése
  • szakmai vezetővel történő együttműködés az operációt érintő feladatokban.(menü nyomtatás)
  • leltárívek nyomtatása, leltár előkészítése, leltározás, leltárösszesítés, leltárrögzítés, zárása
  • pront leltárak elvégzése rendszeresen
  • alkalmi munkavállalók anyagainak adminisztratív vezetése, ellenőrzése
  • munkaszerződéssel rendelkezők jelenléti ívének nyomtatása, vezetése, összegzése leadásra
  • szabadságok, tervszerinti nyilvántartása
  • szakmai vezetővel történő árazás a szállodai szoftverben, áruforgalmi panelben
  • szakmai vezetővel történő itallapok, étlapok, koktéllapok formázása, nyomtatása
  • szakmai vezetővel történő számlázások, visszaellenőrzése

ELVÁRÁSOK

  • szakmai ismeretek a vendéglátásban
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • lojalitás, kreativitás, önálló munkavégzés
  • együttműködő képesség, csapatszellem
  • precizitás, megbízhatóság

ELŐNYT JELENT

  • szakmai jártasság
  • Hostware ismerete
  • angol vagy német nyelv ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

  • főállású munkaviszony
  • kiváló munkakörnyezet
  • folyamatos fejlődési lehetőség, változatos feladatok
  • feladat elvégzéséhez szükséges szakmai tréningek
  • fiatalos, motivált csapat, nyitott, támogató vállalati légkör
  • versenyképes javadalmazás

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Tarcal

LEHETSÉGES MUNKAKEZDÉS

  • Azonnal

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT

  • 1-2 év szakmai tapasztalat, tréning alapján elsajátítható

(X)