Group and Event Sales Manager, Herceghalom

Forrás: turizmus.com

 2020. február 19. 17:10

Főbb feladatok:

  • A csoportos ajánlatkérések kezelése az ajánlat megírásától a rendezvény komplett lebonyolításáig.
  • A beérkezett ajánlatkérések kvalifikációja, aktív értékesítés a szálloda árbevételi tervének elérése érdekében.
  • A csoportok rögzítése a szálloda számítógépes rendszerében (Flexys).

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség magyar és angol nyelven
  • Precíz, gyors munkavégzés, terhelhetőség
  • Jó megjelenés, megnyerő modor
  • Az MS Office programok magas szintű ismerete és alkalmazása
  • Kreativitás, csapatmunkára való képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Német nyelvtudás
  • A szállodákban használt számítógépes rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Igényes szállodai környezetben, szakmai kihívást jelentő foglalkoztatás
  • Hosszú távú biztonságos munkalehetőség
  • Bérezés, költségtérítés megegyezés szerint

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Herceghalom

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz
  • Referencia
  • Motivációs levél.