Housekeeping Manager, Szentgotthárd

Forrás: turizmus.com

 2017. október 12. 16:18

Főbb feladatok:
• a szobaasszonyok tevékenységének megszervezése, a feladatok kiosztása, munkájuk ellenőrzése,
• a szálloda foglaltságának függvényében takarítási ütemterv készítése, a szobaasszonyok ennek megfelelő irányítása,
• a beosztottak szervizminőségének felmérése és fejlesztése, a színvonal emelésének érdekében a dolgozók betanítása, képzése,
• anyag- és árubeszerzés, minőségi és mennyiségi áruátvétel,
• havi és éves leltárkészlet ellenőrzés,
• együttműködés a szálloda többi részlegével,
• a törvényi előírások, belső utasítások, szabályzatok ismerete és betartása.

Elvárások:
• 2-3 év szakmai és vezetői tapasztalat
• nyelvismeret előny.

Amit kínálunk:
• versenyképes fizetés
• bejelentett munkaviszony
• hosszútávú, biztos munkahely
• térítésmentes főétkezés
• előre tervezhető beosztás, fiatalos, lendületes csapat
• utazási költségtérítés

Azonnali munkakezdési lehetőség, Igény esetén szállást tudunk biztosítani!

Fényképes önéletrajzát a betölteni kívánt munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:

(x)