Housekeeping supervisor

Forrás: turizmus.com

 2021. november 08. 16:40

Keressük azt a kedves kollégát, aki Housekeeping supervisor pozícióban csatlakozna a Hotel Palazzo Zichy csapatához! A négycsillagos butik hotel, a Continental Group üzemeltetésében, egy XIX. századi főúri rezidenciából lett kialakítva, 2009 óta fogadja a vendégeket 80 jól felszerelt modern stílusú szobával.

Főbb feladatok:

  • A szállodai szobák és a közösségi területek takarításának ellenőrzése
  • A felügyeletére bízott szobalányok irányítása
  • Műszaki hibák javíttatása, ellenőrzése
  • Tisztítószerek töltése, kiadása és nyilvántartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Megbízható, felelősségteljes és határozott fellépés
  • Ápolt megjelenés
  • Kiváló kommunikációs képesség és magas szintű szervezőkészség
  • Barátságos, vendégközpontú magatartás
  • Alapos, pontos és önálló munkavégzés
  • Gondnoknői tapasztalat
  • Szállodában szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Egy barátságos, összetartó közösség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Támogató szakmai háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Gyönyörű munkahelyi környezet

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

Várjuk az önéletrajzodat - bérigény megjelölésével az alábbi e-mail-címre: