Housekeeping supervisor

Forrás: turizmus.com

 2022. augusztus 09. 10:40

Főbb feladatok:

  • A szálloda által meghatározott eljárásoknak és szabványoknak megfelelően felügyeli a vendégszobák, folyosók és raktárak takarítási és karbantartási folyamatait
  • A szobaasszonyok munkájának folyamatos nyomonkövetése és támogatása
  • Munkatársak motiválása, fejlődésének segítése a kiváló teljesítmény érdekében
  • Naprakész tudás a szálloda szolgáltatásaival, információival kapcsolatban
  • Vendégpanaszok kezelése
  • Raktárak, szükséges eszközök ellenőrzése, nyilvántartásának kezelése
  • A részleg adminisztratív feladatainak ellátása

Elvárások:

  • Ápoltság, kiváló megjelenés
  • Udvarias magatartás, vendégközpontú gondolkodás
  • Igényes, pontos és precíz munkavégzés
  • Nyitott, barátságos személyiség
  • Terhelhetőség
  • Angol nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat
  • Jó szervező- és önálló problémamegoldó készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Külföldön, hajón, vagy 5 csillagos szállodában szerzett tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Hazai és nemzetközi fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria 3 hónap után; (Szép Kártya, Sport- és kultúra belépő, Pénztári tagdíj hozzájárulás, stb.)
  • 13. havi bónusz
  • Kedvezmény a szálloda kiszolgálóegységeiben és partnereknél
  • Változatos személyzeti juttatások: Dolgozói programok és elismerések
  • Ingyenes étkezési lehetőség
  • Ötcsillagos munkahelyi környezet
  • Munkaruha biztosítása és tisztíttatása
  • Dolgozói kedvezményes szálláslehetőség a világ bármely Kempinski és Global Hotel Alliance szállodájában, valamint további dolgozói kedvezmények belföldi partner szállodáknál

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1051 Budapest Erzsébet tér 7-8.

A jelentkezéshez várjuk magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail-címen: