Londiner (csomaghordó), Budapest, V. kerület

Forrás: turizmus.com

 2020. február 14. 12:05

A belváros szívében található Hotel President**** bővülő csapatába Londiner (csomaghordó) munkatársat keres.

Feladatok:

  • Az érkező, utazó és a szállodában tartózkodó vendégek mindenkori udvarias üdvözlése, kényelmének biztosítása
  • A vendégek csomagjainak érkezéskor és távozáskor történő elhelyezése
  • Szobák bemutatása
  • A vendégek naprakész információkkal történő ellátása
  • A recepció munkájának segítése
  • A hall rendjének figyelemmel kísérése
  • Recepciós és egyéni értékesítői feladatok támogatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Átlagon felüli kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Vendégorientált hozzáállás
  • Önállóság, megbízhatóság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, bejelentett fizetés
  • Fiatalos csapat, jó hangulat, színvonalas szállodai környezet
  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • Személyzeti étkezés
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

Munkaidő: Heti 40 óra

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz