Recepciós

Forrás: turizmus.com

 2022. december 08. 16:00

5*-os balatonfüredi szálloda recepciós munkatársat keres!

Főbb feladatok:

  • A hotel vendégeinek 5*- os kiszolgálása, kérések teljesítése az érkezéstől a kijelentkezésig
  • Programok, szolgáltatások ismertetése és szervezése
  • Kapcsolattartás a szálloda más részlegeivel
  • Esetleges vendégpanaszok kezelése a vezetőség támogatásával

Elvárások:

  • Nyitott, barátságos, vendégorientált személyiség
  • Pontos, lelkes munkavégzés
  • Szakma iránti elkötelezettség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai recepción szerzett tapasztalat (de pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelt fizetés
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Igényes, jól felszerelt, modern munkakörnyezet
  • Személyzeti étkezés
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Üdülési lehetőség partnerszállodáinkban

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Balatonfüred

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz, bérigény megjelölésével