Regional Marketing & PR Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. március 11. 16:40

A Continental Group magyar tulajdonú szállodaüzemeltető cég, a magyar turisztikai szakma egyik meghatározó szereplője.

Főbb feladatok:

  • Social media management és tartalomgyártás
  • Social media tevékenység egyeztetése az üzleti célokkal
  • Piaci trendek és közösségi preferenciák követése
  • Tartalomgyártás és megosztás napi rendszerben
  • Social media kampányok tervezése a márka ismertségének növelése érdekében, promóciók, játékok
  • Marketingeszközök tervezése és gyártása a Director of Sales-szel történő koordinációban
  • Kiadványok és reklámanyagok tervezése és készítése

Elvárások:

  • Social media management tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv magas szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Szakmai motiváltság
  • További nyelv ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Egy barátságos, összetartó közösség
  • Egyedi, szakmában versenyképes juttatási csomag
  • Támogató szakmai háttérrel
  • Szakmai fejlődési lehetőséggel
  • Gyönyörű munkahelyi környezetben

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest

Várjuk motivációs leveledet és az angol és magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi e-mail-címre: