Reservation Agent, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. július 03. 16:00

A Roombach Hotel Budapest Center*** RESERVATION AGENT munkakörbe munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A szálloda által kínált szolgáltatások egyéni értékesítésében való részvétel
  • Ajánlatok készítése a telefonon és e-mailben érkező megkeresésekre
  • Foglalások rögzítése a Hostware szállodai szoftverben
  • Szállodai foglalások nyomon követése, kapcsolattartás a vendégekkel
  • Számlázás, ügyviteli feladatok

Elvárások:

  • Nyitottság és érdeklődés a turizmus és vendéglátás iránt (Szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További nyelvek ismerete előnyt jelent
  • A Hostware szállodai szoftver ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely
  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés

Fényképes önéletrajzokat a megpályázni kívánt munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: