Szállodai recepciós

Forrás: turizmus.com

 2023. június 01. 08:00

A Park Plaza Budapest egy nemzetközi szállodalánc tagjaként működő, felújított, modern, inspiráló környezettel és Duna-parti központi elhelyezkedéssel rendelkező design szálloda. Recepciós kollégánkat keressük hosszú távra.

Főbb feladatok:

  • Recepciós és Concierge feladatok professzionális szintű ellátása napi 8 órás munkavégzés keretében
  • Vendégek fogadása, érkeztetése, regisztrálása a rendszerben
  • Kijelentkezések rögzítése, számlák kiállítása
  • Vendégekkel történő kommunikáció, tájékoztatás nyújtása
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nyitottság és érdeklődés a turizmus és vendéglátóipar iránt
  • Angol nyelv aktív társalgási szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Barátságos, nyitott személyiség, vendégcentrikus gondolkodásmód
  • Talpraesett, magabiztos fellépés, jó problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Recepciós pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • További nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Vonzó juttatási csomag (béren felüli jutalékrendszer, havi SZÉP-kártya, MEDICOVER egészségbiztosítás, ingyenes melegétkezés, kedvezményes belföldi és külföldi szállodai szolgáltatás)
  • Támogató munkatársi légkör
  • Központi elhelyezkedés, jó megközelíthetőség
  • Fiatalos, modern munkakörnyezet
  • Nemzetközi vállalati környezet

Munkaidő: napi 8/heti 40 óra, 3 műszak

Munkavégzés helye: Park Plaza Budapest (1011 Budapest, Bem rkp. 16–19.)

A jelentkezéshez, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail-címre: