Szállodai recepciós - T62 Hotel

Forrás: turizmus.com

 2021. július 27. 13:23

A Nyugati tér mellett taláható, Accent Hotels által üzemeltetett, 137 szobás T62 Hotel munkatársat keres szállodai recepciós munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, számlák elkészítése, kassza kezelés, ügyviteli feladatok
  • Vendégtájékoztatás, programok ajánlása, vendégkérések és panaszok kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a szálloda egyéb részlegeivel a hatékony munkavégzés érdekében
  • Szállodai foglalások nyomon követése, rezervációs feladatok ellátása, bejövő telefonhívások és e-mailek kezelése
  • Lobbybárban az italok elkészítés és felszolgálása

Elvárások:

  • Nyitottság és érdeklődés a turizmus és vendéglátás iránt (szakirányú végzettség előny)
  • Kiváló kommunikációs képesség, udvariasság, vendégközpontúság
  • Erős problémamegoldó készség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Turisztikai végzettség és/vagy tapasztalat
  • Vidámság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Egyszeri meleg étkezés
  • Tervezhető beosztás (nappal és éjszaka) váltott műszakban
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Accent Hotels által biztosított szakmai háttér, tréning lehetőségek, szálláskedvezmények

Munkaidő: 12 órás munkarend

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület, Teréz krt. 62.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz