Telefonkezelő, Danubius Hotel Margitsziget

Forrás: turizmus.com

 2017. június 23. 18:26

Dolgoznál egy wellness-szigeten a Duna közepén? Csatlakozz hozzánk a Danubius Hotels margitszigeti wellness-szállodájában!

A Danubius Hotel Margitsziget TELEFONKEZELŐ munkatársat keres.

A legfontosabb feladatok:

– Kezeli a bejövő és kimenő hívásokat.
– Segítséget nyújt a vendégeknek a számítógép- és internet-használatban.
– Igény esetén segít a portai előkészítő munkában.

Elvárásaink:

– Min. középfokú végzettség
– Megbízható angol nyelvtudás szóban
– Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
– Jó teherbíró képesség
– Pontosság, precizitás, szervezettség
– Önálló munkavégzési képesség
– Jó megjelenés, megnyerő modor

Előnyt jelent:

– Egyéb idegen nyelv(ek) ismerete
– Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
– Szállodai tapasztalat

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:

– Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
– Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
– Ünnepi, közösségi rendezvényeket (mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. sportnapok).
– Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
– Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
– Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
– Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
– Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar/angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2017. július 14-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:

Molnár Lajos – szállodai üzletvezető: molnar.lajos@danubiushotels.com

(x)