Üzemeltetési és vendéglátás vezetők, Erzsébet-táborok

Forrás: turizmus.com

 2017. február 08. 16:50

Az Erzsébet Gyermek- és Ifjúsági Táborok Szolgáltató Kft. az Erzsébet programban fontos szerepet betöltő FONYÓDI ERZSÉBET-TÁBORBA ÜZEMELTETÉSI VEZETŐT, míg a ZÁNKAI ERZSÉBET-TÁBORBA VENDÉGLÁTÁS VEZETŐT keres azonnali kezdéssel.

Üzemeltetési vezető-Fonyódliget
Feladatok:
•Szálláshely teljeskörű üzemeltetése, vezetése
•Vendéglátás, élelmezés és közétkeztetés megszervezése, irányítása
•Az egység költséghatékony működésének biztosítása
•Az irányítása alá tartozó részlegek szakmai irányítása, munkájának koordinálása, ellenőrzése
•Kapcsolattartás és jelentések, javaslatok készítése a menedzsmentnek Elvárások:
•Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) végzettség
•Legalább 5 éves, hasonló területen szerzett szakmai és vezetői tapasztalat
•Vendégcentrikus, határozott személyiség, csapatszellem
•Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Vendéglátás vezető-Zánka
Feladatok:
•Étkezéssel, vendéglátással kapcsolatos tevékenységek irányítása, beleértve a főzőkonyhát
•Vendéglátás minél optimálisabb és gazdaságosabb működésének biztosítása
•Áruleltárok felvételében és kiértékelésében való aktív részvétel
Elvárások:
•Felsőfokú szakirányú végzettség
•Határozott, alapos, rugalmas, megbízható személyiség
•Kiváló problémamegoldó készség

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Cafeteria rendszer keretében biztosított fix béren kívüli juttatás
•Teljes munkaidős, bejelentett állás; hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát – nettó fizetési igény megjelölésével- a következő e-mail címre:

(x)