Chef - Konyhafőnök

Forrás: turizmus.com

 2020. július 02. 13:10

A hajmási Zselicvölgy Szabadidőfarm Chef - Konyhafőnök munkatársat keres. Várjuk azok jelentkezését, akik szívesen foglalkoznának egy csodálatos környezetben egy új, tájba illő wellness- és különböző sportlehetőségekkel rendelkező szálloda és étterem konyhájával, fiatalos csapatának vezetőjeként.

Főbb feladatok:
• Konyha teljes körű szakmai irányítása, felügyelete
• Áru rendelése, áru átvétele, készletgazdálkodás
• Konyhai dolgozók beosztásának elkészítése, irányítása

Elvárások:
• Szakirányú végzettség
• Önálló, igényes és minőségi munkavégzés
• Jó szervező és problémamegoldó készség
• Precíz, megbízható személy

A pozíció elnyeréséhez előny:
• Chef - konyhafőnök pozícióban szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk:
• Versenyképes bér
• Modern technológia és munkakörnyezet

Munkaidő:
Teljes munkaidő, munkaidőkeretben

Munkavégzés helye:
Somogy megye, Hajmás

A szakmai önéletrajzokat bérigény megjelöléssel várjuk az alábbi e-mail címre: