Recepciós-titkárnő pozíció, Budapest

 2014. augusztus 04. 14:45

Recepciós-titkárnő pozícióra precíz, talpraesett, önállóan is dolgozni tudó munkatársat keresünk szeptemberi kezdéssel.

Munkaidő: hétfő-péntek 9.00–15.30

Munkavégzés helye: Budapest XI. ker. Kelenföldi út 2.

Főbb feladatok:

  • Általános irodai adminisztráció
  • Az irodai dolgozók munkájának támogatása
  • Recepciós és titkárnői feladatok ellátása
  • Irodai beszerzések intézése

Minimum elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Internet)
  • Gyors, biztos gépírástudás
  • Jó helyesírás
  • Középfokú angol nyelvismeret, kommunikációképes, aktív szóbeli és írásbeli nyelvhasználattal (telefon, levelezés stb.)
  • Precizitás, gyors munkavégzés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Másik nyelv ismerete

Bérezés megegyezés szerint.

A fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az info@visualpower.hu e-mail címre várjuk legkésőbb augusztus 15-ig. (x)