Apartman takarító, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2017. június 22. 13:06

Budapesti, VII. kerületi apartmanszálloda takarító munkatársakat keres napi 6 és/vagy 8 órás munkavégzésre, azonnali munkakezdéssel.

Feladatok:
* Apartmanok teljes körű takarítása az elutazó vendégek után
* Apartmanok napi takarítása a bentlakó vendégeknél
* Műszaki hibák, hiányosságok jelentése a takarító vezető és a karbantartás felé
* Apartmanszálloda elvárásainak betartása

Elvárások:
* Önálló, igényes és precíz munkavégzés
* Terhelhetőség, erős munkavégzés
* Megbízhatóság
* Nyitott, barátságos személyiség
* Rugalmasság
* Legalább egy leigazolható referencia
* Nappali munkavégzés, hétvégén és ünnepnapokkor is

Szobalány munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelenthet.

Amit ajánlunk:
* Nettó 140.000 Ft 6 órás-, vagy nettó 175.000 Ft 8 órás munkavégzés esetén
* Hosszútávú munkalehetőség
* Színvonalas környezet

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, vállalt munkaidő megjelölésével az alábbi e-mail címen lehetséges:

(x)