Assistant Night Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. június 09. 17:45

Egyedi lakosztályokkal, konferenciateremmel, spa- és wellnessrészleggel, színvonalas gasztronómiai kínálattal fogadja a vendégeket és keresi új kollégáit a szeptemberben megnyitott Kozmo Hotel Suites & Spa, a The Leading Hotels of the World csoport egyik legújabb hazai képviselője.

Főbb feladatok:

  • A szálloda zavartalan és hatékony működésének biztosítása az éjszakai órákban, az LQA 5* szabványok, valamint a vállalat küldetése és értékei szerint
  • A szálloda működésének biztosítása az éjszakai órákban
  • A személyzet ellenőrzése, hiányosság esetén a megfelelő lépések megtétele
  • Napi jelentés készítése a vezetők részére
  • A hotel működésének folyamatos ellenőrzése
  • Az esetlegesen későn érkező/korán távozó vendégek check in-out folyamatának lebonyolítása
  • A vendégek igényeinek teljesítése
  • Vendégpanasz esetén a probléma megoldása
  • Épület felügyelete

Elvárások:

  • Minimum 1 év szállodaiparban szerzett releváns tapasztalat
  • Gyakorlatias, sokrétű szakmai tudás
  • Front Office tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Határozott, megbízható, terhelhető személyiség
  • Kiváló szervező és problémamegoldó képesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Ötcsillagos szállodai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes, bejelentett jövedelem
  • Havi BKK-bérlet
  • Személyzeti étkezés
  • Munkaruha és tisztítása

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajz