Assistant Sales Manager, Mercure Budapest Buda

Forrás: turizmus.com

 2018. július 16. 16:30

FELADATOK
• Elsősorban a turista csoport, mint stratégiai fő szegmens kiemelt kezelése
• Sales Manager távollétében helyettesítési feladatok ellátása
• Leisure partnerekkel kapcsolattartás, tárgyalás, háznézések tartása
• Ajánlatok, szerződések készítése
• A leisure csoport rendelésekkel kapcsolatos munkafolyamatok koordinálása
• Kihasználtság és bevétel növelése a csoportos turista szegmensben

ELVÁRÁSOK
• Kiváló kommunikációs készség
• Tárgyalástechnikában való jártasság
• Vendégek iránti szenvedély
• Jó meggyőző készség
• Dinamikus, rugalmas, ügyfélorientált személyiség
• Vezetői készségek
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Leisure területen szerzett tapasztalat
• További szegmensekben szerzett ismeretek előnyt jelentenek
• Jó szervezőkészség, határozott fellépés, jó megjelenés
• Önálló, dinamikus, pontos, precíz munkavégzés
• Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Felhasználói szintű IT ismeret (Office, Outlook, Opera)

AMIT KÍNÁLUNK
• Fejlődési lehetőség Magyarország első leendő COMBO (Ibis, Mercure) szállodájában
• Professzionális csapat
• Színes,változatos munkalehetőség

Jelentkezési határidő: 07.19.

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehetséges:

(X)