Chef De Partie

Forrás: turizmus.com

 2022. február 15. 16:47

A Kozmo Hotel Budapest bővülő csapatába Chef De Partie-t keres.

Főbb feladatok:

  • A termelési technológia betartásának folyamatos ellenőrzése
  • Raktár rendelések időbeni és igény szerinti megírása azok ellenőrzése
  • Az átvett alapanyagok minőségi és mennyiségi ellenőrzése, azok HACCP szabályszerű tárolása
  • A vendég által rendelt menük, büfék magas minőségű elkészítése és optimális tálalása
  • Felelős a megrendelt ételek látványkonyhán való optimális kiadásáért, tálalásáért
  • Felelős a feladatainak a határidőre történő elvégzéséért
  • Betartja és betartatja közvetlen munkaterületén a HACCP-szabályokat

Elvárások:

  • Legalább 3 év releváns tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Magabiztos, önálló munkavégzés
  • MS Office alkalmazások magabiztos kezelése
  • Rugalmasság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • 5 csillagos szállodai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bejelentett jövedelem
  • Napi kétszeri étkezés biztosítása
  • Munkaruha, valamint annak tisztítása
  • Munkába járás támogatása
  • Kiváló csapat

Munkaidő: 2 műszak

Munkavégzés helye: Kozmo Hotel Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes önéletrajz