Director of Sales and Marketing

Forrás: turizmus.com

 2021. január 25. 17:30

A Continental Group legújabb, négycsillagos, 149 szobás szállodájába, az Esztergom központjában nyíló Grand Hotel Esztergom csapatába keres munkatársat Director of Sales and Marketing pozícióban.

Főbb feladatok:

  • A sales & reservation csapat munkájának irányítása, ellenőrzése
  • A csapat motivációjának figyelemmel kísérése,
  • Új partnerek, üzleti lehetőségek felkutatása
  • Kapcsolattartás a különböző részlegek vezetőivel, együttműködés a Revenue Managerrel és a Marketing & Social Media Managerrel
  • Havi statisztikák ellenőrzése, kiértékelése
  • Az üzleti növekedést célzó tevékenységek elvégzése
  • A szálloda képviselete megbeszéléseken, eseményeken

Elvárások:

  • Szállodai MICE és Corporate Sales tapasztalat
  • Angol nyelv magas szintű ismerete
  • Szakmai motiváltság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Egy barátságos, összetartó közösség,
  • szakmában versenyképes juttatási csomag,
  • támogató szakmai háttérrel,
  • szakmai fejlődési lehetőséggel,
  • gyönyörű munkahelyi környezetben.

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Esztergom

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Motivációs levél
  • Angol és magyar nyelvű önéletrajz