Director of Sales - Up Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2022. február 02. 13:18

156 szobás, 6. kerületi 4 csillagos szálloda keresi új kollégáját Director of Sales pozícióra.

Főbb feladatok:

  • A szálloda értékesítési stratégiájának kidolgozása és végrehajtása
  • Éves budget és értékesítési akcióterv elkészítése
  • Proaktív részvétel Leisure-, Corporate- és MICE-értékesítésben
  • Sales részleg munkafolyamatainak összefogása és vezetése
  • Folyamatos és aktív kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Értékesítési csatornák kiépítése, partnerek folyamatos bővítése
  • Ártárgyalások lebonyolítása, ajánlatok és szerződések készítése
  • Értékesítési kampányok megszervezése és a kampányban való aktív részvétel
  • Együttműködés a különböző részlegek vezetőivel, különösen a Revenue Managerrel és a Marketing & Social Media Managerrel
  • Hétvégi ügyeleti rendszerben való részvétel (Manager on Duty)

Elvárások:

  • Min. 3 év releváns (4 vagy 5 csillagos szállodákban szerzett) sales területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Dinamikus, proaktív személyiség
  • Angol nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban
  • Kiemelkedő kommunikációs- és problémamegoldó készség

Munkaidő: 8 óra

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület, Csengery utca 31.

Fényképes, szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail-címre várjuk: