Éjszakás szállodai portás, Danubius Hotel Helia

Forrás: turizmus.com

 2016. október 05. 15:04

A Danubius Hotel Helia ÉJSZAKÁS SZÁLLODAI PORTÁS (esetleg váltott műszakos) pozícióra munkatársat keres.

Feladatok:

  • Az éjszakás kasszás / recepciós / Concierge feladatok ellátása.
  • Napi forgalmi adatok és bevétel egyeztetése.
  • Éjszakai riportok elkészítése.
  • Az adott terület naprakész adminisztrációjának elkészítése.
  • A szálloda egyéb részlegeivel a folyamatos kommunikáció biztosítása.
  • Vendégpanaszok kezelése.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • ambiciózus hozzáállás, magas fokú motiváltság, nyitottság
  • rugalmasság, pontosság, fegyelem
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • angol, plusz egy vagy több nyelv ismerete,
  • továbbá szállodai FO részlegen szerzett munkatapasztalat előny

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2016. október 16-igaz alábbi címen jelentkezhetnek:

Mányi-Szabó Erzsébet – Front Office Manager

(x)