Étteremvezető

Forrás: turizmus.com

 2022. január 04. 13:20

Zsámbéki medencében található 4*-os szállodába keresünk étteremvezetőt.

Főbb feladatok:

  • Beosztáskészítés
  • Árurendelés
  • Megfelelő dolgozói létszám kialakítása
  • Hozzájárulás az étterem gazdaságos működtetéséhez
  • Az új kollégák betanítása és folyamatos képzése
  • A szálloda többi részlegével való folyamatos együttműködés, kapcsolattartás
  • Hatékony, együttműködő csapat és kellemes munkahelyi légkör kialakítása
  • Magas szintű vendég elégedettség elérése,
  • Számítógépes adminisztráció és papír alapú dokumentáció vezetése napi szinten

Elvárások:

  • Vendéglátásban szerzett több éves szakmai és vezetői tapasztalat,
  • Nyílt kommunikáció
  • Számítógép rutinszerű használata
  • Jogosítvány
  • Lelkes hozzáállás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware rendszer ismerete
  • Közeli lakóhely
  • Angol nyelv használata kommunikációs szinten

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Biztos háttér
  • Kiváló munkafeltételek
  • Családias hangulat
  • Kulturált munkakörnyezet

Munkaidő: Beosztás szerint, napi nyolc óra

Munkavégzés helye: 2072 Zsámbék, Nyárfás u. 2.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail-címen lehet.