Éves állás recepciós és felszolgáló/pultos munkakörben, balatoni, 4*-os szállodában!

Forrás: turizmus.com

 2022. június 30. 08:00

Éves állásra Pultos/felszolgáló és Szállodai recepciós munkakörökbe keressük Balatonvilágosra 4*-os szálláshelyre új kollégáinkat, azonnali kezdéssel! A recepciós pozícióra pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Főbb feladatok:

Felszolgáló:

  • Vendégek gyors és pontos kiszolgálása
  • Rendelések felvétele, fizettetés

Recepciós:

  • Vendégekkel való maximális kommunikáció
  • E-mailek, telefonok kezelése
  • Ajánlatok, visszaigazolások készítése
  • Számlázás

Elvárások:

  • Felszolgáló/pultos: több éves tapasztalat à la carte felszolgálásban, angol nyelv
  • Recepciós: szállodai program ismerete, angol nyelv szóban és írásban

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Közeli lakhely
  • Munkakörben szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Szerződéses munkaviszony, éves állás
  • Versenyképes bérezés
  • Utazási költségtérítés
  • Napi étkezés
  • Modern, új munkakörnyezet közvetlen a Balaton partján
  • Fiatalos kollégák

Munkaidő: 12 óra

Munkavégzés helye: Balatonvilágos

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és pozíciómegjelöléssel az alábbi e-mail-címen lehet.