F&B Bankett Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. március 03. 16:00

A Prónay-kastély (Budapesttől 40 percre), Magyarország egyik vezető rendezvényhelyszínének csapatába keresünk F&B Bankett Managert.

Főbb feladatok:

  • A Kastély vendéglátó egységeinek színvonalas és gazdaságos üzemeltetése
  • Aktív részvétel a rendezvények, vacsorák lebonyolításában
  • Irányítja és szervezi a felszolgálók munkáját
  • Árurendelés és készletgazdálkodás

Elvárások:

  • Szakirányú, minimum középfokú végzettség
  • Több éves szállodai vagy rendezvényhelyszín vendéglátásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább egy idegen nyelv középfokú nyelvismerete
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret, Hostware rendszer ismerete előny
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés (alapfizetés+prémium )
  • Hosszú távú munkalehetőség biztos hátterű munkahelyen
  • Gyönyőrű, elegáns munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása, szálláslehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Alsópetény

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével az alábbi e-mail-címre várjuk: