Hotelmanager, Ausztria

Forrás: turizmus.com

 2018. augusztus 06. 13:46

A salzburgerlandi Sporthotel Dachstein West háromcsillagos családi hotel kitűnő németnyelv-tudással vezetőt és recepcióst keres.

Szállodavezető és a recepciós munkakörbe keresünk olyan elhivatott, németül tökéletesen beszélő munkatársat, aki lehetőség szerint minél relevánsabb szakmai tapasztalattal rendelkezik, motivált, jó szervező, kézben tudja tartani egy 30 szobás szálloda napi működési feladatainak irányítását.

Feladatok:

Szállodai részlegek (konyha, étterem, housekeeping, recepció, karbantartás stb.) teljes körű összefogása, irányítása

Recepciós feladatok ellátása

Besegítés az értékesítési munkába

Elvárások:

Szállodában szerzett releváns szakmai tapasztalat

Német nyelv magas szintű ismerete

Kiváló problémamegoldó készség

Önálló munkavégzés, nagy munkabírás, vendégszeretet

Lojalitás, elkötelezettség

Jó szervezési, irányítási készség

Előny: további nyelvismeret, német nyelvterületen szerzett munkatapasztalat

Amit ajánlunk:

Versenyképes bér

Hosszú távú munkalehetőség

Szállás, ellátás, internet

Jelentkezéseket magyar és német nyelven kérjük erre az e-mail-címre:

(X)