Housekeeping Supervisor, Bo33 Hotel

Forrás: turizmus.com

 2019. április 23. 16:00

Az Év Szállodája 2018 díj nyertese munkatársat keres Housekeeping-vezetőhelyettes pozícióba

Főbb feladatok:

  • 12-14 fős takarító személyzet munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Housekeeping-vezetővel történő szoros együttműködés
  • Raktárkészlet ellenőrzése, rendelése, nyomon követése
  • Napi elszámolások kezelése

Elvárások:

  • Jó szervező- és önálló problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Felelősségtudat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nyitott, vendég és minőségközpontú gondolkodás
  • Szállodai Housekeeping részlegen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Ingyenes étkezés reggeli/ebéd/kávé
  • Fiatalos, dinamikus csapat, igényes munkakörnyezet
  • BoHotels-nél eltöltött évek utáni prémium program
  • Kedvezményes Balatoni nyaralási lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Céges rendezvények; 4-5 alkalom/év
  • Céges képzések
  • Felelősségteljes, önálló munkakör

Munkavégzés helye: Bo33 Hotel**** Family & Suites

Amennyiben hirdetésünk elnyerte tetszését, fényképes önéletrajzát az alábbi címre várjuk: