Housekeeping Supervisor és Szobalány

Forrás: turizmus.com

 2022. február 21. 08:00

A belvárosi, 4 csillagos szállodánkba keressük új munkatársainkat .

Főbb feladatok:

Szobalányként:

  • Szállodai szobák és a közösségi terek teljes körű takarítása
  • Saját eszközeidet folyamatosan tisztán tartod és a készleteidet feltöltöd

Housekeeping Supervisorként:

  • Napi szinten tevékenyen részt veszel a napi takarítási feladatokban
  • Koordinálod és ellenőrzöd a szobatakarítók munkáját
  • Betanítod az új kollégákat
  • Ellenőrzöd a vendégszobákat és a közösségi tereket
  • Részt veszel a leltározási folyamatokban

Elvárások:

  • Jó állóképességgel rendelkezel
  • Megbízható vagy, precízen végzed el a munkádat
  • Hétvégi munkavégzést vállalsz
  • Vendégközpontú vagy
  • Csapatjátékos vagy
  • Legyél igényes magadra, a munkaeszközeidre és a környezetedre

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai támogatást
  • Modern technikai felszerelést
  • Versenyképes fizetési feltételeket
  • Jó hangulatot
  • Bejelentett munkaviszonyod lesz korrekt bérezéssel
  • Munkaruhát biztosítunk számodra

Munkaidő: 8:00-16:30 vagy 7:00-15:30

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

A jelentkezéshez küldd el önéletrajzodat az alábbi e-mail-címre: